صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 185010
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 

 مهاجم گلزن پیکان قزوین گفت: با نتایج تیمی و تلاش بازیکنان بوده که توانستم عملکرد خوبی داشته باشم و به تیم ملی دعوت شوم.

 
مهدی سید صالحی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی پانا، گفت: تسلط کاملی بر تیم پیکان داشتیم و خوشبختانه با توجه به هماهنگی و تاکتیکی که مربیان از ما خواسته بودند، حریف را شکست دادیم.

وی در خصوص عملکرد پگاه افزود: پگاه تیم خوبی داشت و بازی بدی هم به نمایش نگذاشت ولی آنالیز و شناخت کامل مربیان و گوشزد کردن نقاط ضعف و قوت حریف توسط کادر فنی مانع نتیجه گیری حریف شد.

مهاجم پیکان تصریح کرد: خوشبختانه عملکرد تیم ما روز به روز بهتر می شود و در تیم ما یک همدلی و هماهنگی خاصی چه روی نیمکت و چه در زمین وجود دارد که این باعث موفقیت پیکان است.

سیدصالحی با بیان این مطلب که بدون کمک بازیکنان پیکان موفق به گلزنی نمی شوم، گفت: تلاش بازیکنان تیم است که من موفق شده ام گلزنی کنم. امیدوارم این روند را با نتیجه گیری پیکان ادامه دهم.
 
وی خاطرنشان کرد: سعی ما این است که این روند ادامه داشته باشد تا بتوانیم جزو مدعیان اصلی قهرمانی باشیم ولی در این راه تنها عامل ناکامی تیم غرور کاذب است که نباید دچار آن شویم.

سید صالحی با بیان این مطلب که بازیکنان پیکان در ملی پوش شدن خود نقش داشتند، گفت: از همه بازیکنان تشکر می کنم چرا که نتیجه تیمی باعث عملکردم شده و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد دایی را بدهم.
  
يکشنبه بیست و یکم 7 1387
X